Samochody marki Jeep w specjalnej sportowej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Samochody marki Jeep w specjalnej sportowej odsłonie
Oferta samochodów amerykańskiego producenta Jeep poszerzona zostanie o specjalną sportową wersję wyposażeniową S, która swoją premierę miała podczas tegorocznych targów w Genewie. Pierwsze modele w tej rodzinie to Jeep Renegade, Jeep Compass oraz Jeep Cherokee. Auto o cechuje się wyposażeniem na poziomie premium ze sportowym zacięciem i największą mocy pod maską. Pod maską najmniejszego w ofercie Jeep Renegade znajduje się nowy 1.3 litrowy silnik benzynowy o mocy 180 KM współpracujący z 9 biegową automatyczną przekładnią. Usportowiona wersja modelu dostępna będzie także ze słabszą jednostką o mocy 150 KM. Drugi model w sportowej wersji S, Jeep Compass dostępny będzie w opcji z wysokoprężną jednostką 2.0l Multijet o mocy 170 KM, benzynową 1.4l 170 KM lub benzynową 1.4l 140 KM. W przypadku największego przedstawiciela nowej rodziny wyposażeniowej Jeep Cherokee pod maską zadomowi się 270 konny silnik benzynowy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-21 11:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Samochody-marki-Jeep-w-specjalnej-sportowej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt