F1 Rosja, Rosberg wygrywa siódmy raz z rzędu

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 Rosja, Rosberg wygrywa siódmy raz z rzędu
Rosberg wygrywa już po raz czwarty w tym sezonie. Dodając jeszcze trzy ostatnie wygrane z poprzedniego sezonu, mamy już siedem wygranych z rzędu dla niemieckiego kierowcy. Dzięki temu wyniku stał się jednym z 4 kierowcą, któremu udało się to dokonać. Dzisiejszy wyścig odbył się w Rosji w niedawnej stolicy Zimowych Igrzysk Olimpijskich, Sochi. Dzięki temu niemiecki kierowca posiada już 43 punktów przewagi nad drugim kierowcą w klasyfikacji. Drugie miejsca na podium oraz drugie w klasyfikacji generalnej zdobył kolega z zespołu Rosberga, Hamilton. Ostatnie miejsce przypadło kierowcy Ferrari Finowi Raikkonenowi, który przy okazji zdobył 700 podium dla włoskiego zespołu. Pecha miał ponownie w tym sezonie Vettel, który zakończył swoją walkę już podczas drugiego okrążenia przez rosyjskiego kierowcę Kvyat. Za wypadek Rosyjski kierowca otrzymał tylko 10 sekundową karę oraz odjęte punkty w klasyfikacji generalnej.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-01 22:00:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-Rosja--Rosberg-wygrywa-siodmy-raz-z-rzedu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt