Cztery nowe modele Renault na targach Fleet Market

Rozmiar tesktu A A A
-
Cztery nowe modele Renault na targach Fleet Market
Na targach Fleet Markt, które odbędą się 22 listopada w hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, zaprezentowane zostaną najnowsze samochody wielu producentów. Na stoisku francuskiej marki Renault zobaczyć będzie można takie nowości jak Renault Z.E. oraz Renault Zoe oba mogą pochwalić się zwiększonym zakresem operacyjnym. Pierwszy z nich, dostawczy Renault Z.E. może teraz pokonać dystans dłuższy aż o 100 km ( do 270 KM według NEDC ). Dodatkowo samochód można naładować szybciej, a nowe wyposażenie pozytywnie wpływa na komfort. Drugi miejski Reanult ZOE pochwalić może się zasięgiem do 400 km na jednym doładowaniu. Jest to jeden z najlepszych wyników w swojej klasie. Oprócz elektrycznej oferty Renault przygotował także najnowsze odsłony swoich spalinowych bestsellerów. Będą to najnowsze wersje modeli Renault Koleos oraz Renault Espace. Drugi z wymienionych pojazdów otrzymały nową sportową jednostkę napędową o pokaźnej mocy 224 KM.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-21 20:10:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Cztery-nowe-modele-Renault-na-targach-Fleet-Market

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt