Skoda Karoq pierwsze szczegółowe zdjęcia

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Karoq pierwsze szczegółowe zdjęcia
Do oficjalnej premiery nowej Skody Karoq pozostało już niewiele czasu. Auto zaprezentowane zostanie w Stockholmie 18 maja. Jednak już teraz producent udostępnił szereg zdjęć nowego modelu, który idealnie wpasowuje się w jeden z najszybciej rosnących segmentów samochodów nowych. Auto mimo zdecydowanie mniejszego nadwozia od modelu Kodiaq nadal dysponować będzie dużym i przestronnym wnętrzem. Do tego dochodzi także pakowny bagażnik o pojemności 588l, z możliwością powiększenia do 1630l przy złożeniu tylnej kanapy.


Fot. Skoda

Dzięki opcjonalnemu rozwiązaniu VarioFlex, które składa się z przesuwnej kanapy. Przy niezłożonej kanapy pojemności wynosić może od 479l do 588l. Auto wykorzystuje będzie najnowsza stylistykę producenta, którą zapoznaliśmy wraz z modelem Skoda Kodiaq. Dzięki temu oświetlenie zewnętrzne Skoda Karoq składać będzie się głównie z technologi opartych o światła LED. W tym także charakterystyczne tylne światłą w formie literki C. Ponadto wnętrze modelu otrzymało nową deskę rozdzielczą idealnie pasująca do młodej grupy docelowej.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-16 20:08:22
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Karoq-pierwsze-szczegolowe-zdjecia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt