Elektryczna przyszłość szwedzkiej marki Volvo

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczna przyszłość szwedzkiej marki Volvo
Od roku 2019, każdy nowy model Volvo oferowany będzie w wersji zelektryfikowanej – mild hybrid, plug-in-hybrid lub pełny elektryczny. Do tej daty szwedzki producent samochodów wymieni niemal całą swoją gamę pojazdów, po przejęciu producenta przez chińskie konsorcjum Geely. Dzięki takiemu kroku, Volvo chce już w 2025 roku uzyskać aż 50% udział pojazdów zelektryfikowanych w całkowitej sprzedaży nowych samochodów. Podczas targów w Chinach, Volvo zaprezentował jednostkę typu plug-in-hybrid T5 w modelu XC40. Auto to jak na razie nie jest jeszcze sprzedawane w Chinach. W Europie samochód już jest bestsellerem, samochód jak na razie zebrał ponad 60 000 zamówień w samej Europie. Chiny to największy rynek zbytu nowych pojazdów szwedzkiego producenta, udział w sprzedaży wynosi 23,3%. Europejski sukces modelu zostanie zapewne jeszcze przebity przez ten w Chinach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-03 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczna-przyszlosc-szwedzkiej-marki-Volvo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt