Citroen C3 bestseller francuskiej marki

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen C3 bestseller francuskiej marki
Francuska marka Citroen najprawdopodobniej kryzys ma już za sobą. Restrukturyzacja, nowy właściciel oraz nowe bardziej zgodne z przyjętymi standardami auta przyczyniły się do odbudowy pozycji,a potwierdzają to liczby sprzedawanych aut. Miejski Citroen C3 osiągnął rekordową sprzedaż. W niespełna rok model ten sprzedany został aż 200 000 razy. Samochód debiutował na rynku w listopadzie 2016 roku. W tym krótkim okresie udało mu się uzyskać wzrost sprzedaży aż o 64%. Klienci, którzy decydowali się na tem model w prawie 50% wybierali najbardziej bogatą wersję. Ponad 50% klientów wybierając ten samochód decydowało się na specjalny element zewnętrznego wyposażenia AirBumb, chroniący nadwozie. Na podstawie tego modelu powstał także crossover C3 Aircross. Także ta wersja cieszy się dużym uznaniem, mimo że auto jak na razie znajduje się tylko i wyłącznie w przedsprzedaży.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-23 01:40:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-C3-bestseller-francuskiej-marki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt