Nowa odsłona najmocniejszej E klasy w nadwoziu kombi

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa odsłona najmocniejszej E klasy w nadwoziu kombi
Na rynku zawitają najmocniejsze odsłony Mercedesa E Klasy. Będą to wersje z oznaczeniem E63 4MATIC+ oraz E63 S 4MATIC+. Tak jak wcześniej zaprezentowanym modelu E klasy w nadwoziu sedan, auto otrzyma nowy wygląd oraz poprawione zostaną właściwości jezdne usportowionego Mercedesa. W swojej najnowszej odsłonie Mercedes E Klasa kombi otrzymał linie zbliżone do tych znanych w Coupe, co nadaje auto dodatkowej dynamiki przy niezmienionej ładowności do 1840l.


Fot. Mercedes

Pod maską usportowionego Mercedes E Klasy znajdzie się 4.0l jednostka napędowa w układzie V8. W zależności od wersji silnik dysponować będzie mocą 571 KM ( 750 Nm ) lub 612 KM ( 850 Nm ). W zależności od wersji auto przyspiesza w 3,6 sekund lub 3,5 sekundy. Napęd przekazywany jest na wszystkie cztery koła przez 9 biegową automatyczną przekładnię. Za lepsze właściwości jezdne odpowiadać mają nowe elementy wykorzystane w zawieszeniu oraz innych podzespołów. Nowy Mercedes E Klasa AMG w wersji E63 4MAMTIC+ oraz E63 S 4MATIC+ na rynku mają pojawić się już w kwietniu tego roku.

Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-05 12:05:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-odslona-najmocniejszej-E-klasy-w-nadwoziu-kombi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt