Renault Clio Gordini

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Clio Gordini
Nowe Renault Clio Gordini RS 200 jest obecnie dostępne w Wielkiej Brytanii w cenie 19 650 funtów lub o 1 940 funtów droższej wersji niż standardowa. Produkcja będzie tu ograniczona do 500 egzemplarzy, a pierwsze z nich spodziewane są w lipcu.


Zamiast dokładnej reprodukcji modelu opatrzonego znakiem Gordini, francuski koncern po prostu zmodyfikował stylistykę Renault Clio Sport. Oprócz podwójnych białych pasków wyścigowych na masce, dachu i klapie bagażnika, stylistyka Gordini obejmuje błyszczące czarne części zderzaków, białe lusterka i unikatowe 17-calowe alufelgi o gładkiej powierzchni i czarnych wewnętrznych krawędziach.

Nabywcy mają możliwość wyboru kolorystyki zewnętrznej: Perłowa Czerń z białymi paskami Gordini lub Lodowa Biel z paskami, lusterkami przy drzwiach i przednią listwą w kolorze antracytowej czerni.

Wnętrze Clio RS charakteryzują ciemnoszare skórzane siedzenia z niebieskimi wykończeniami i logo Gordini, a poza tym niebieskich akcentów można również doszukać się na obiciu głowicy dźwigni zmiany biegów ze znakiem Gordini. Kierownica wykończona została niebieską i ciemnoszarą skórą z dwoma białymi paskami.

Biały licznik, czarne błyszczące wykończenie centralnej konsoli, wstawki deski rozdzielczej, obramowanie otworów wentylacyjnych i tablica rejestracyjna pokazująca numer produkcji są dopełnieniem ulepszeń kosmetycznych.

W standardzie Gordini Clio RS wyposażone jest w klimatyzację, radio CD, Bluetooth z systemem ‘hands free’, pilota umożliwiającego sterowanie palcami, wielofunkcyjny TunePoint z USB i podwójne optyczne reflektory przednie z dodatkowymi lampami.

Jak już wcześniej zwróciliśmy uwagę, następstwem braku zmian w mechanice jest ten sam silnik o pojemności 2 litrów i mocy 200 koni.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2010-07-09 21:28:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Renault_Clio_Gordini

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt