Audi na gaz nadchodzi - A3 Sportback g-tron

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi na gaz nadchodzi - A3 Sportback g-tron
Słynący niemiecki producent z samochodów z mocnymi silnikami wysokoprężnymi, przerzuca się na gaz. Co za tym idzie, jest to kolejna technologia ekologiczna, za którą zabiera się Audi. Mimo odmiennego napędu, model ten wciąż posiada wszystkie opcje wyposażenia oraz technologiczne nowinki, które są dostępne w konwencjonalnych wersjach.
Silnik z dodatkowym bakiem na Gaz, będzie miał pojemność 1.4 litra i moc 110 KM. W pełni zatankowany samochód pozwoli przejechać aż do 1300 km na jednym baku - 900 km benzyna, 400 km gaz. Wynik ten pozwoli zbliżyć się do osiągów silników wysokoprężnych, dzięki czemu można przejechać niemalże tyle samo, z mniejszym obciążeniem dla budżetu. Dwa baki dla gazu umieszczone zostały pod bagażnikiem, każdy z nich jest stanie zmagazynować 7 kg błękitnego paliwa. Silnik wyposażony w gaz nie odbiega wartościami od swojego bez gazowego odpowiednika z 0 do 100 km/h potrzebuje 11 sekund. Dla komfortowego użytkowania samochodu i bezproblemowej eksploatacji Audi dodał na desce rozdzielczej nową wskazówkę która sygnalizuje stan baku z gazem.Bezpieczeństwo oraz usunięcie nadmiernego ciężaru, było jednym z ważnych elementów podczas projektowania samochodu. Dlatego też Audi postanowiło na nowo opracować zbiorniki gazu. Wewnętrzna warstwa baku stworzona została z nieprzepuszczalnego polimeru, zaś zewnętrzną, odpowiadająca za wytrzymałość struktury, ze wzmocnionego włókna szklanego.Wraz z wprowadzeniem samochodu na gaz, Audi stanie się jedynym producentem, który w swoim dorobku będzie posiadać wszystkie technologie proekologiczne. Ponadto, aby zwiększyć swoją odpowiedzialność za środowisko, niemiecki producent wybudował własną elektrownię z odnawialnych źródeł energii. Tak więc nawet korzystając z samochodów elektrycznych, nie będzie można im zarzucić, iż do wyprodukowania ich siły napędowej w elektrowni, musi zostać użyta duża ilość materiałów niebezpiecznych dla atmosfery.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Naprawa ABS - 2013-03-24 00:14:02
Naprawa sterowników ABS tel. 692 274 666. Posiadasz samochód marki Volkswagen Passat B5 Golf IV Polo Lupo, Audi A3 A4 A6, Bmw E36 E39 E46, Skoda Fabia Octavia, Seat Ibiza Cordoba Leon Daewoo Leganza , Opel Astra Vectra Omega Frontera Volvo 850 S80 S60 V70 Fiat Marea Mazda 323 626 , posiadasz uszkodzenie pompy typu Bosch 5.3 Bosch 5.7 ATE Teves 20 Kelsey Hayes 430 inne. Zapraszamy na naszą stronę www.naprawasterownikow.republika.pl

Paweł Robert Kostecki - 2013-03-16 22:26:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-na-gaz-nadchodzi-A3-Sportback-g-tron

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt