Hybrydowa ofensywa Toyoty w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Hybrydowa ofensywa Toyoty w Poznaniu
Dzisiaj rozpoczynają się najważniejsze Polskie targi motoryzacyjne w Poznaniu. Na Motor Show 2017 jak co roku zawitają tysiące fanów motoryzacji. Każda z wiodących marek - za wyjątkiem kilku, będzie prezentować swoje nowości rynkowe. W przypadku japońskiej marki Toyota, która coraz bardziej depcze po piętach czeskiemu producentowi Skoda. Zaprezentuje podczas targów w Poznaniu swoje hybrydowe nowości. Swoją premierę rynkową będzie miał model Toyota Yaris z nowym 1.5l silnikiem – produkowanym w Polsce, oraz usprawnionym system hybrydowym. Do tego dojdzie także poprawiony system bezpieczeństwa aktywnego Safety Sense. Na stoisku nie zabraknie także pozostałych modeli hybrydowych japońskiego producenta takich jak Toyota Rav4, Toyota Auris Hybrid czy też Toyota Prius. Największą gwiazdą zapewne będzie jednak model Toyota C-HR, który sprzedaje się nie tylko na naszym rynku jak świeże bułeczki. Kolejną atrakcją stoiska japońskiej marki będzie prześwietlenie działania systemu hybrydowego na modelu Toyota Prius, który obchodzi teraz swoje 20 lat.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-06 09:31:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hybrydowa-ofensywa-Toyoty-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt