New York 800 - wszystkie multimedia w jednym miejscu

Rozmiar tesktu A A A
-
New York 800 - wszystkie multimedia w jednym miejscu
Najwyższy model radia firmy Blaupunkt, to więcej, niż tylko zwykły odbiornik muzyki. Wyposażony jest w duży 6.2”, dotykowy ekran, o rozdzielczości 800x480 pixeli. Dzięki temu można między innymi oglądać filmy na DVD. Kolejną zaletą tak dużego ekranu są dobre i czytelne mapy nawigacji. W zestawie znajdują się aż 43 mapy Europy, oparte między innymi o karty TomTom, a wypowiadane nazwy ulicy oraz wskazówki, są podawane w języku polskim.


Kolejną ważną cechą tego urządzenia jest wbudowany moduł Bluetooth. Można za jego pomocą podłączyć telefon i rozmawiać przez system głośnomówiący. Wbudowany moduł obsługuje EDR od wersji 2.0 i można podłączyć do niego aż do 5 urządzeń. W przeciwieństwie do większości tego typu systemów, Blaupunkt wyposażył NewYork 800 w dodatkowy, zewnętrzny mikrofon, co pozwala na jeszcze lepszą jakość rozmów.

Urządzenie obsługuje następujące nośniki multimedialne: DVD, DVD +/- R, DVD +/- RW, DVD-ROM. New York 800 czyta płyty DVD z kodem regionu 2. Oprócz tego urządzenie potrafi jeszcze odtwarzać filmy w formatach DivX, Xvid, AVI, MP4, MPEG oraz MPG. Pliki do odtwarzania można dostarczyć poprzez port USB. Odsłuchiwać w ten spoósb da się także muzykę umieszczoną na zewnetrznej pamięci.

New York 800 posiada jeszcze inną ciekawą funkcję kamerę cofania.

Wzmacniacz w urzadzeniu posiada 4 kanały, każdy o mocy do 50 Watt, a moc RMS wynosi 14,4V 4x 22 Watt. Equlizer pozwala na indywidualne ustawienia wszystkich parametrów. Radio wyposażone zostało w moduł Welttuner, dzięki czemu działa także poza Europą. Zapamiętać można do 30 stacji. Moduł wyposażony jest w funkcje RDS, PS, AF, REG EON, PTY, TP i TA.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-11-03 11:35:05
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/New-York-800-wszystkie-multimedia-w-jednym-miejscu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt