Hyundai przekazał flotę samochodów na UEFA EURO U21 Polska

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai przekazał flotę samochodów na UEFA EURO U21 Polska
Hyundai przekazał wczoraj flotę składającą się z 71 samochodów w ramach wsparcia logistycznego Mistrzostw UEFA EURO U21. Wydarzenie miało miejsce pod Stadionem Narodowym w Warszawie. Ceremonialny klucz przekazany został przez prezesa Hyundai Motor Poland pan Sukwon Kim do rąk prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Mistrzostwa UEFA EURO U21 miejsce będą miały w Polsce i będą trwać od 16 do 30 czerwca tego roku. W skład udostępnionych samochodów wchodzą między innymi takie modele: Hyundai i30, Hyundai i40, Hyundai Tucson, Hyundai Santa Fe. Pojazdy służyć będą zarówno organizatorom, przedstawicielom UEFA, sędziom, gościom VIP czy też samym zawodnikom. Hyundai już od 2000 roku przekazuje swoje samochody na wszystkie najważniejsze imprezy piłkarskie w Europie i na świecie.


Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-08 08:26:01
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-przekazal-flote-samochodow-na-UEFA-EURO-U21-Polska

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt