Zenuity wzbogaca się o nowego partnera technologicznego

Rozmiar tesktu A A A
-
Zenuity wzbogaca się o nowego partnera technologicznego
Prace nad systemami autonomiczne to bardzo trudne zadanie, nie tylko trzeba stworzyć systemy, które potrafią uczyć się samemu, ale trzeba także zaprogramować masę wyjątków. To zaś wymaga bardzo mocnego sprzętu, który będzie w stanie bez przerwy i bez najmniejszego opóźnienia przeliczyć wszystkie nadchodzące zmienne. Szwedzka marka Volvo chce do 2021 roku posiadać już rynkową wersję samochodu autonomicznego czwartego poziomu. Jest to poziom zaawansowanej samodzielnej jazdy samochodu, który wyręcza kierowcę już w prawie w każdej dziedzinie codziennego użytkowania pojazdu. Większość producentów nawet tych premium pracuje aktualnie co najwyżej nad 3 poziomem, a więc nad warunkową jazdę pozwalająca na poruszanie się samochodu samodzielnie na przykład w korkach lub na autostradzie. Wprowadzenie do grupy Zeniuty marki nVidia przyspieszy nie tylko prace nad oprogramowanie, ale także nad sprzętem potrzebnym do tak zaawansowanych obliczeń.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-29 15:17:12
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zenuity-wzbogaca-sie-o-nowego-partnera-technologicznego

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt