Europejska premiera nowego Volkswagen Touareg w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Europejska premiera nowego Volkswagen Touareg w Poznaniu
Nowy Volkswagen Touareg swoją światową premierę miał ponad tydzień temu, podczas targów w Chinach. Teraz samochód pojawił się podczas targów w Poznaniu, gdzie odbyła się europejska premiera nowego modelu i podana została cena za największego SUVa w ofercie Volkswagen. Cena nowego Volkswagen Touareg zaczynać będzie się od 256 290 zł. W tej kwocie klient może liczyć na trzylitrowy silnik V6 o mocy 231 KM. W cenie od 274 090 zł, ta sama jednostka dysponuje mocą 286 KM. W obu wypadach auto wyposażone jest w automatyczną dwusprzęgłową i ośmiobiegową przekładnię, a napęd przekazywany jest na wszystkie cztery koła.


Fot. Volkswagen

Na jesieni najnowszy model niemieckiego producenta, wzbogaci się o kolejne wersje silnikowe. Na tej liście znajdzie się benzynowa V6 o mocy 340 KM oraz wysokoprężny czterolitrowy V8 o mocy 421 KM. Zamówione teraz samochodu u klientów pojawić powinny się jeszcze w czerwcu tego roku. Nowy Volkswagen Touareg posiada szereg innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają model na tle konkurencji. Najważniejszym elementem to nowy układ kokpitu o nazwie Innovision Cockpit. Ponadto samochód liczyć może na system Night Vision, wyposażony samochód w kamerę termowizyjną pozwala na rozpoznanie ludzi i zwierząt nawet przy wyłączonych światłach. System ułatwiający jazdę w korkach, system monitorujący ruch poprzeczny, aktywny system czterech skrętnych kół jak też LEDowe światłą IQ.Light.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-05 22:20:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Europejska-premiera-nowego-Volkswagen-Touareg-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt