Hyundai Tuscon w ofercie czas na diesla

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai Tuscon w ofercie czas na diesla
Hyundai Tuscon zawitał do naszych salonów. Polski importer przygotował z tej okazji promocyjne ceny na jednostki wysokoprężne z napędem na przednią oś. Cena pojazdów obniżona została o 9 tyś zł i dla wersji wyposażeniowej classic. Dzięki temu za nowego Hyundai Tuscon z jednostką wysokoprężną trzeba będzie zapłacić tylko 84 990. Oznacza to że samochód z tą oszczędną jednostką kosztuje teraz tylko o 1000 zł więcej niż z silnikiem benzynowym. Niska cena przekłada się także na niskie koszty eksploatacyjne.


Fot. Hyundai

Dostępne w promocji będą dwie jednostki, 1.7l CRDI 115KM lub 2.0 CRDI o mocy 135 koni. Obniżona cena samochodu łączy się dodatkowo z kolejnymi korzyściami. Ubezpieczenie na nowego Hyundai Tuscon wynosi tylko 0,5% od wartości, a w skład wchodzi pełny pakiet. Dodatkowo dostępne jest promocyjne finansowanie na poziomie 0,99%, finansowanie 50/50 lub też 4x25. Oferta ta ograniczona została wyłącznie dla klientów indywidualnych.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-04 21:45:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-Tuscon-w-ofercie-czas-na-diesla

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt