65 Targi IAA we Frankfurcie w wydaniu Subaru

Rozmiar tesktu A A A
-
65 Targi IAA we Frankfurcie w wydaniu Subaru
Podczas targów producenci starają się pokazać swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne, czy też designerskie. Jednak głównie koncentrują się na pokazaniu modeli, które wkrótce zawitają na ulicach. W przypadku Subaru, na tegorocznych 65 targach IAA we Frankfurcie, spełnione zostanie tylko pierwsze z tych założeń.


Pokazane na stanowisku japońskiego producenta zostaną dwa modele koncepcyjne. Jednym z nich jest pojazd, który niebawem będzie stanowić zamiennik aktualnej generacji Imprezy, model WRX Concept. Pojazd ten objechał już niemal cały świat, zbierając bardzo pochlebne opinie.Drugi pojazd, zaprezentowany podczas zbliżającego się wydarzenia motoryzacyjnego we Frankfurcie, stanowić będzie model koncepcyjny Viviz. Samochód ten wychodzi trochę dalej w przyszłość designu producenta. Subaru widzi w nim odległe generacje swoich SUVów i Crossoverów. Tak więc można będzie się spodziewać w nowych wersjach Tribeci, Outbacka czy też Forestera, rozwiązań, zaprezentowanych w tym modelu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-08-13 18:29:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/65-Targi-IAA-we-Frankfurcie-w-wydaniu-Subaru

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt