Audi z nowym salonem i punktem serwisowym

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi z nowym salonem i punktem serwisowym
Audi poszerza swój dział sprzedaży. W Łodzi otwarty został nowy salon tej marki o powierzchni 3 000m², z czego 530m² przeznaczone jest wyłącznie na prezentacje nowych modeli. Na tym obszarze mieście się aż 17 aut. Do tego dochodzi jeszcze 20 samochodów do jazd próbnych w tym modele z rodziny S oraz RS. Nowy salon Audi będzie także posiadał pomieszczenie do wirtualnej konfiguracji auta Customer Private Lounge. Dzięki temu samochód można skonfigurować wygodniej oraz lepiej niż to miało miejsce dotychczas. Salon ten przygotowany został także do sprzedaży przyszłościowych modelu z rodziny Audi e-tron. Wraz z nowym salonem powstał także punkt serwisowy niemieckiej marki Audi. Na powierzchni 610m² mechanicy pracować mogą przy nawet 10 samochodach równocześnie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-10 20:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-z-nowym-salonem-i-punktem-serwisowym

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt