Mercedes wzbogaca ofertę swojej E klasy

Rozmiar tesktu A A A
-
Mercedes wzbogaca ofertę swojej E klasy
Nie chodzi w tym wypadku jednak o żadne zmiany wizualne, ale wyłącznie odświeżenie systemu multimedialnego. Nowe Mercedesy E klasy będą posiadały teraz jeszcze bardziej rozbudowany infotaiment. Liczba oferowanych systemów pozostanie bez zmian nadal dostępne będą włącznie trzy. Dodatkowo do ofert samochodu dołączy jeden nowy silnik, jednostka E 220 BlueTEC o mocy 170KM ( 400 Nm ).


Pojawienie się internetu w samochodach było częścią nie rozłączną ewolucji w czasach informacji. Tak też w kluczowym segmencie dla Mercedesa jego samochody otrzymały dostęp do technologi 4G. Dzięki możliwości połączenia samochodu z telefonem kierowca może zawsze i bez odrywania rąk rozmawiać przez telefon. Jednak dzięki internetu może teraz prowadzić także rozmowy wideo, jak też w przypadku nie poruszania się samochodem oglądania telewizji w najwyższej jakości.

Fot. Mercedes

Podstawowym systemem multimedialnym pozostaje Audio 20 C. Tak naprawdę tutaj zaszła największa zmiana. Nadal jako miejsce wyświetlania informacji posłuży 7” ekran o rozdzielczości 800 na 480px. W podstawowej wersji nadal dostępna będzie obsługa telefonu, możliwość odgrywania płyt w tym MP3, jak też dwa porty USB z możliwością ładowania komórki oraz Slot na karty. Opcjonalnie system będzie teraz dostępny z nawigacją firmy Garmin.

Fot. Mercedes

Największą alternatywę dla podstawowego systemu multimedialnego stanowi COMAND Online. To tutaj znajdziemy największą interakcje samochodu z internetem. Nawigacja w tym wypadku znajduje się na wbudowanym 200GB dysku, którego można wykorzystać także do przechowywania innych plików. Przez okres 3 lat Mercedes udostępnia darmową aktualizację map. System COMAND Online można także sterować za pomocą głosu, dzięki temu odpada zbędne wpisywanie adresu z ręki. Kolejny system Live Traffic, jak sama nazwa wskazuje posiada możliwość wymiany na bieżąco wszystkich danych o warunkach jezdnych. Tak aby kierowca mógł wygodnie i bez straty czasu znaleźć drogę do celu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-13 23:55:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mercedes-wzbogaca-oferte-swojej-E-klasy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt