Ford Focus Electric dostępny w Europie

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford Focus Electric dostępny w Europie
Ford wprowadza do Europejskiej dystrybucji elektryczną wersje modelu Ford Focus. Rodzinny kompaktowy samochód posiada zasięg nawet do 225 km na jednym doładowaniu. Jest to wynik o prawie dwa razy większy od poprzedniej wersji samochodu, wszystko dzięki nowym bardziej sprawnym baterią. Dodatkowy atut to opcja ich szybkiego ładowania. Pojemność 80% osiąga się po zaledwie 30 minutach - starcza to na przejechanie nawet ponad 150 km. Jednostka elektryczna pięciodrzwiowego Forda Focus generuje moc 145 KM. Aby zapewnić bezprzewodową komunikację z samochodem wraz z możliwością zdalnego sprawdzania stanu baterii lub innych elementów samochodu. Auto wyposażone będzie w najnowszej generacji system SYNC 3, który dostępny jest także w pełnej polskiej obsłudze. Jak na razie auto oferowane będzie na wybranych rynkach takich jak: Belgia, Finlandia, Niemcy, Węgry, Norwegia Szwajcaria oraz Wielka Brytania. Nowy elektryczny Ford Focus to jednak dopiero początek. Już za trzy lata, w 2020 roku na rynku pojawić ma się SUV o zasięgu do nawet 480 KM. Plany elektryczne na najbliższe 5 lat sięgają jednak jeszcze dalej. W tym okresie na rynku ma być już 13 zelektryzowanych modeli Forda, które albo są wspierane elektrycznym napędem lub też wykorzystują go wyłącznie do poruszania samochodu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-15 18:50:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-Focus-Electric-dostepny-w-Europie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt