Lexus LC już w tym miesiącu na rynku amerykańskim

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus LC już w tym miesiącu na rynku amerykańskim
Lexus LC mimo mocno ograniczonej produkcji oraz dużego zapytania na wewnętrznym rynku, trafi jeszcze w tym miesiącu do pierwszych odbiorców w Stanach Zjednoczonych. Roczna produkcja modelu Lexus LC w zmodernizowanym japońskim zakładzie Motomachi wyznaczona została na 6600 sztuk. Jednak sam rynek wewnętrzny okazał się aż o 36 razy większy niż wcześniej przewidziano przez analityków. W Polsce podczas przedsprzedażnego pokazu auto znalazło 10 nabywców. Lexus LC występuje z jedną z dwóch jednostek napędowych, każda współpracuje z 10 biegową automatyczną przekładnią. Najmocniejsza wersja dysponuje silnikiem V8 o mocy 477,5 KM, drugi silnik wyposażony w hybrydowy układ bazuje na silniku V6 o mocy 299 KM.


Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-06 20:02:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-LC-juz-w-tym-miesiacu-na-rynku-amerykanskim

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt