Citroen C3 Aircross rekordowa sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen C3 Aircross rekordowa sprzedaży
Samochód w sprzedaży jest zaledwie od kilkunastu miesięcy, a już w całej Europie do klientów trafiło ponad 50 000 aut. Z tego 23 000 tylko do samej Francji. Wyżej zawieszony miejski crossover francuskiego producenta Citroen, dzięki tak szybkiego wzrostu sprzedaży idzie po tytuł najlepiej sprzedającego się samochodu tej marki. Aktualnie zajmuje on drugie miejsce zaraz po imienniku Citroen C3. Jak pokazał styczeń, auto to zaliczyło wzrost sprzedaży o 19%, wobec analogicznego okresu z 2017 roku. Tak więc niebawem może okazać się że to właśnie Citroen C3 Aircorss będzie najchętniej kupowanym modelem francuskiej marki. Duży atuty wyżej zawieszonego Citroen C3 Aircorss to jego dobra cena do relatywni wysokiego poziomu wyposażenia. Citroen C3 Aircross ubiega się w tym roku także o tytuł Car of the Year 2018, którego wynik poznamy w przeddzień targów w Genewie, a więc 5 marca tego roku.


Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-04 09:15:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-C3-Aircross-rekordowa-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt