Opel Corsa kolejnym modelem w wersji GSi

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Corsa kolejnym modelem w wersji GSi
Rodzina samochodów GSi powiększy się o model Opel Corsa. Miejski model niemieckiego producenta dołączy dzięki temu do flagowego Opel Insignia. Jak na razie producent nie podał w jakich wersjach silnikowych oferowany będzie model. Jednak nowa stylistyka wskazuje że mało koni mechanicznych nie będzie. Samochód otrzymał większe wloty powietrze, do tego maska silnika otrzymała bardziej muskularnego wzornictwa, a wszystko to zakończone jest spoilerem. Obudowy lusterek wykończone zostały imitacją włókna węglowego. Auto osadzone zostało na oponach z 18 calowymi felgami z lekkich stopów w sportowym stylu. Za odpowiednie właściwości jezdne odpowiadać będzie sportowe zawieszenie zapożyczone od modelu OPC. Kontynuację sportowej stylistyki znajdziemy wewnątrz auta. Standardowe fotele w model Opel Corsa zastąpione zostały przez sportowe od Recaro. Do tego dochodzi jeszcze trzyramienne sportowa kierownica wzbogacona o przyciski multimedialne. Auto może zostać opcjonalnie wyposażone w system IntelliLink. Ta opcja pozwoli nie tylko na najlepsze właściwości audio, ale ponadto pozwala na pełną integrację samochodu z urządzeniem mobilnym bazującym na Android lub iOS w czasie jazdy.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-31 12:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Corsa-kolejnym-modelem-w-wersji-GSi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt