Seat Ateca w nowej dynamicznej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat Ateca w nowej dynamicznej odsłonie
Seat przedstawi na tegorocznych targach Paryżu nową wersję dopiero co wprowadzonego do sprzedaży Seat Ateca. Model oznaczony będzie nazwą X-Perience i będzie najbogatszą odmianą hiszpańskiego samochodu. Seat Ateca X-Perience dostępny będzie wyłącznie z napędem na wszystkie cztery koła oraz z wysokoprężną dwulitrową jednostką napędową o mocy 190 KM. Do tego dochodzi jeszcze 7 biegowa automatyczna przekładania. Wnętrze samochodu zdobić będzie 8 calowy dotykowy ekran. Połączony z najnowocześniejszą wersją multimedialnego systemu Media System Plus. Do tego dochodzi jeszcze możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu na specjalnie wyznaczonym miejscu. Mimo że Seat Ateca dopiero co wprowadzony został do sprzedaży. Ma on stać się trzecim filarem sprzedażowym Hiszpańskiej marki. Seat Ateca to także przy okazji jeden z trzech nowych modeli, które do 2017 zostaną zaprezentowane przez hiszpańskiego producenta.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-22 23:50:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-Ateca-w-nowej-dynamicznej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt