Odświeżony Citroen C-Elysee już za 41 090 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżony Citroen C-Elysee już za 41 090 zł
Do polskich salonów zawitała najnowsza odsłona francuskiego sedana marki Citroen. Model Citroen C-Elysee po raz pierwszy w Polsce zobaczyć będzie można podczas targów w Poznaniu, które mają miejsce od 6 do 9 kwietnia. Przestronny sedan francuskiej marki oferowany będzie w czterech wersjach wyposażeniowych oraz z opcją trzech silników. Wraz z nową odsłoną, samochód oferować będzie bogatsze i bardziej nowoczesne technologię. W konsoli zawita duży na 7 cali dotykowy ekran z możliwością wyświetlania zawartości z telefonu. Na tym samym ekranie widać obraz z opcjonalnej kamery cofania. Obsługę urządzenia mobilnego ułatwiają przyciski umieszczone w kierownicy. Nie zabraknie także nawigacji z obrazem 3D. Oprócz obszernej kabiny samochód posiada duży bagażnik oferujący pojemność 506l.


Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-17 22:49:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezony-Citroen-C-Elysee-juz-za-41-090-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt