Volkswagen Transporter w swojej szóstej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Transporter w swojej szóstej odsłonie
Produkowany nieprzerwanie od 65 lat Volkswagen Transporter to jeden z wielu samochodów tego koncernu, który jest nieodłączną ikoną. Przez ten długi okres nabywcami tego samochodu stało się ponad 12 milionów kierowców. Tak jak dotychczas nowa wersja Volkswagena Transportera będzie dostępna w trzech podstawowych wersjach. Wraz z odświeżoną linią pojazd otrzymał szereg ulepszeń technologicznych i napędowych.


Fot. Volkswagen

Volkswagen Transporter dostępny będzie w trzech podstawowych wersjach: użytkowa, przestronna limuzyna oraz rekreacyjna. Uniwersalność użytkowania samochodu to mocny atut tego pojazdu. Nowa linia dużego Volkswagena dodatkowo przystosowuje samochód do wielu zadań. Dodatkowo duży wybór nowoczesnych silników sprawia, że oprócz dużej pojemność może się poszczycić odpowiednią mocą napędową. Jednostki wysokoprężne posiadać będą moc od 102 KM aż do 204KM. W przypadku jednostek benzynowych najsłabsza będzie posiadać siłę 150 koni mechanicznych, zaś najmocniejsza 204.

Fot. Volkswagen

Nowoczesne technologi wspierające bezpieczeństwo takie jak system regulacji odstępu, stawiają samochód w bezpieczniejszym świetle. Nowoczesnych rozwiązań wpływających na ochronę podróżujących jest zdecydowanie więcej. Na pokładzie mogą się znaleźć dodatkowo takie systemy jak, automatyczne wyhamowywanie samochodu z prędkości 30km/h jak też monitorowanie martwego punktu. Aby ułatwić obcowanie z tak dużym samochodem, Volkswagen wyposażył samochód, także w czujniki parkowania. Nowy Volkswagen Transporter stanowi dzięki swoim wielofunkcyjnym walorom bardzo okazyjnym samochodem dla firm.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-16 23:53:37
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Transporter-w-swojej-szostej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt