Modele DS3 Citroena w nowej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Modele DS3 Citroena w nowej odsłonie
Seria DS dla Citroena była pierwszą linią francuskiego producenta, obok której nawet najwięksi przeciwnicy nie mogli przejść koło samochodu nie odwrócić za pojazdem głowy. Czas nastał aby ten efekt odświeżyć. Francuski producenta dzisiaj 22 maja, zaprezentował pierwszy samochód z nową linią wśród DSek. Już na sam start w obu odsłonach, sportowy hatchback oraz kabriolet.


Fot. Citroen

Jednak mimo pierwszych kotów za płotem, Citroen ujawnił tylko kilka szczegółów dotyczące nowej linii, koncentrując się stricte na nowoczesnych światłach, pozostawiając techniczne sprawy dla siebie. Za oświetlenie w przedniej części samochodu odpowiadać będzie połączone LEDowe światła z Xeonowymi. Nie tylko polepsza się widoczność podczas jazdy w nocy, ale także moc, siła i wydajność co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo samochodu. LEDów nie mogło także zabraknąć w tylnych światłach.

Fot. Citroen

Wraz z debiutem rynkowym samochodu, zaprezentowane zostaną nowe jednostki napędowe, które będą spełniać wszystkie normy spalinowe EU6. Także pod kątem samochód otrzyma nowy system, który pozwoli na lepsze bezpieczeństwo podczas jazdy w mieście, dzięki systemowi do automatycznego hamowania przed przeszkodami w niskich prędkościach. Model ma także pozwolić na indywidualne wystrojenie pojazdu, tak jak jest to już praktykowane przez wielu konkurencyjnych producentów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-05-22 23:46:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Modele-DS3-Citroena-w-nowej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt