Rynek samochodów nowych rośnie także w marcu

Rozmiar tesktu A A A
-
Rynek samochodów nowych rośnie także w marcu
Marzec to już kolejny miesiąc wykazujący wzrost w miesięcznym zestawieniu analizujący analogiczny okres przed roku. W poprzednim miesiącu zarejestrowanych zostało 57 315 aut. Jest to wynik aż o 1789 samochodów lepszy wobec analogicznego okresu rok temu. Tradycyjnie na czele zestawienia stoi Skoda z wynikiem 6 370 zarejestrowanych aut. Za czeskim producentem na drugim miejscu znalazła się japońska Toyota z wynikiem 5 248 rejestracji. Ostatnie miejsce na podium zajął Volkswagen z wynikiem 5 213. Poza podium tradycyjnie znalazły się Opel 3 691 oraz Ford 3 240. Pośród modeli w marcu króluje Skoda Octavia z wynikiem 1878 rejestracji. Na drugim miejscu znalazła się Skoda Fabia z wynikiem 1 746. Ostatnie miejsce na podium zajęła Opel Astra z wynikiem 1 674 rejestracji. Udział firm w sprzedaży rejestracji nowych pojazdów wyniósł 69,7 %.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-07 18:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rynek-samochodow-nowych-rosnie-takze-w-marcu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt