Nissan przygotował urodzinową wersję GT-R

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan przygotował urodzinową wersję GT-R
Nissan GT-R zachwyca rynek motoryzacyjny już od przeszło 50 lat. Z tej okazji podczas targów samochodowych w Nowym Jorku zaprezentowana zostanie urodzinowa wersja modelu Nissan GT-R 50th Anniversary Edition 2020. Samochód oferowany będzie wyłącznie w trzech dwubarwnych kolorach nadwozia. Barwy nawiązują do kolorów w jakich Nissan GT-R występował w japońskiej serii wyścigowej GP. Dzięki temu do łask powraca błękitny Bayside, który nie był stosowany w tym modelu od wersji R34. Wnętrze urodzinowej wersji zastosowano specjalny odcień szarości – kolor oferowany będzie także w innych wersjach GT-R z rocznika 2020 za dopłatą. Ponadto urodzinowa wersja będzie miała unikatowe wykończenie kierownicy, dźwignię od zmiany biegów. Fotele będą posiadać specjalne wytłoczenia, a podsufitka wykonana będzie z Alcantary. Pod kątem osiągów, auta nadal będzie korzystać ze sprawdzonej 3.8l V6 o mocy 565 KM, z tą różnicą że będzie to jednostka znacznie bardziej dynamiczna. Dzięki zmianą podzespołów inżynierom Nissana udało się poprawić osiągi o 5%. Różnicę widać będzie głównie podczas wchodzenia w zakręty. Modyfikacją uległa także dwusprzęgłowa 6 biegowa przekładnia. Nissan dopracował tryb R, który jeszcze bardziej precyzyjnie i szybciej będzie zmieniać biegi.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-27 09:45:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-przygotowal-urodzinowa-wersje-GT-R

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt