Fiat Fullback Cross Pickup nie tylko w terenowe

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat Fullback Cross Pickup nie tylko w terenowe
Segment samochodów typu Pickup należy do rosnących, może nie tak szybko jak inne z podwyższonym prześwitem. Jednak nadal gwarantują zwiększone zapotrzebowanie z roku na rok. Fiat Fullback jak na razie był przygotowany wyłącznie dla klientów biznesowych, którzy potrzebują dobrego samochodu do pokonywania trudnego terenu takie jak budowy lub praca w polu. Jednak segment ten ma też dużą rzeszę zwolenników klientów prywatnych. Dla nich właśnie przygotowana została wersja Cross. Samochód w tym wydaniu charakteryzuje się wysokim poziomem wyposażenia, którego głównym celem jest umilać podróż w samochodzie.


Fot. Fiat

W skład wyposażenia standardowego wersji Cross wchodzą 17 calowe czarne matowe felgi ze stopów lekkich, aerodynamiczne czarne orurowanie tylnej części załadunkowej, czarne matowe klamki, obudowy lusterek oraz grill. Do tego auto wyposażone jest jeszcze w LEDowe światła do jazdy dziennej jak też biksenonowe reflektory. Wewnętrze auta zdobi skórzana tapicerka. Za poprawną i komfortową temperaturę odpowiadać będzie dwustrefowa klimatyzacja automatyczna. Do tego przednie fotele są podgrzewane, a kierowca może cieszyć się dodatkowo z elektrycznej regulacji ustawień. Centralną część konsoli zdobi 7 calowy dotykowy ekran wraz z systemem Uconnect. Pozwala on na połączenie z telefonem oraz korzystania z jego zasobów, w tym umożliwia prowadzenia rozmów.

Fot. Fiat

Pod maską Fiata Fullback w wersji Cross znajdzie się silnik wysokoprężny o pojemności 1.8l. Moc silnika wynosi 180 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 430 Nm przy zaledwie 2,500 obr/min. Napęd oferowany jest wraz z manualną 6 biegową skrzynią lub pięciobiegową automatyczną. Druga opcja wzbogaca samochód o dodatkowe manetki do przełączania biegów. Fiat Fullback wyposażony jest w napęd na cztery koła, którego w prosty sposób można przełączyć na pracę z napędem na przód. Do samochodu dostępne są jeszcze akcesoria marki MOPAR. Tam znajdą się takie elementy na jak na przykład 18 calowe felgi, wyciągarka czy też kilka dodatków stylistycznych dla auta.

Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-09 17:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-Fullback-Cross-Pickup-nie-tylko-w-terenowe

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt