Toyota Prius Prime sprzedaje się w USA jak świeże bułeczki

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Prius Prime sprzedaje się w USA jak świeże bułeczki
Toyota to przodująca marka w zakresie ekologicznych technologii. Jednak mimo 20 letniego stażu w dziedzinie samochodów hybrydowych w ofercie przez bardzo długi czas brakowało modelu z układem plug-in-hybrid. Pierwszy z nich to model Prius – auto to 20 lat temu zainicjowało układy hybrydowe w samochodach na szeroką skale. Jak można było się spodziewać auto zostało na amerykańskim rynku przyjęte bardzo dobrze. Po zaledwie kilku miesiącach Toyota Prius Prime znalazł się już na drugim miejscu najlepiej sprzedających się pojazdów hybrydowych ładowanych z gniazdka. Toyota Prius Prime bo tak właściwie nazywa się wersja hybrydowa typu plug-in. Może przejechać na samej zmagazynowanej energii nawet do 50 km. Średnie spalanie w trybie mieszanym wynosi zaledwie 1 litr paliwa na 100 km. Do tego auto dysponuje jeszcze panelem fotowoltaicznym na dachu, który dodatkowo ładuje samochód i co za tym przyczynia się do znacznego obniżenia zapotrzebowania paliwo ciekłe.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-25 14:01:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Prius-Prime-sprzedaje-sie-w-USA-jak-swieze-buleczki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt