Toyota Yaris w odświeżonej wersji po premierze

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Yaris w odświeżonej wersji po premierze
Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, zaprezentowana została odświeżona wersja modelu Toyota Yaris trzeciej generacji. W swojej najnowszej odsłonie, auto bardzo dużo skorzystało na odmienionym wyglądzie, który przygotowany został z myślą o startach w WRC. Dzięki temu nowy Yaris oferowany będzie także w wersji usportowionej. Ponadto samochód otrzymał szereg nowości technologicznych, które wpływają na bezpośrednie bezpieczeństwo oraz łatwiejszą i bardziej intuicyjną obsługę multimediów. Wersje auta posiadają do tego bardziej bogate wyposażenie oraz nowe opcje. W standardzie każdego Yaris znajdzie się na przykład pakiet Toyota Safety System, zestaw rozwiązań aktywnych systemów bezpieczeństwa. W ofercie auto dostępne będą także nowy silnik 1.5 litrowy, który zastąpi dotychczasowy silnik o pojemności 1.33 litra. Nowa jednostka będzie posiadać moc 111 KM co pozwoli na przyspieszenie auta na poziomie 11 sekund wobec 11.8 sekund zastępowanego silnika. Ta jednostka oferowana będzie także w wersji hybrydowej.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-09 23:37:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Yaris-w-odswiezonej-wersji-po-premierze

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt