Ciąg dalszy elektrycznej ewolucji Porsche

Rozmiar tesktu A A A
-
Ciąg dalszy elektrycznej ewolucji Porsche
Porsche smarka słynąca z produkcji sportowych samochodów od kilku lat coraz intensywniej pracuje także nad samochodem ulicznym. Na samym początku mogliśmy podziwiać model Mission E. Teraz w Genewie niemiecki producent zaprezentował dalszy krok elektronicznej ewolucji w formie crossovera Porsche Mission E Cross Turismo. Samochód posiada rewelacyjne osiągi, przy 600 KM mocy auto przyspiesza do 100 km/h w zaledwie 3,5 sekundy, sprint od 0 do 200 zajmuje aucie 12 sekund. Samochód wyposażony został także w 800-woltową instalację, która pozwoli na szybkie ładowanie baterii litowo-ionowych. Po 15 minutach ładowania samochód jest w stanie przejechać nawet do 400 km.


Fot. Porsche

Jak przystało na samochody tej marki, oprócz sportowych osiągów Porsche oferuje także wysokiej klasy poziom komfortu i wyposażenia. Niemiecki producent postanowił w tym modelu zawrzeć jeszcze więcej informacji na temat auta w wyświetlaczu typu head-up display, tak aby kierowca mógł być cały czas skupiony na ulicy. Auto wyposażone zostało także w adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne. Zastosowanie go poprawia komfort podróżowania, niwelując w dużej mierze większość nierówności na drogach. Dodatkowo zawieszenie to może zwiększyć prześwit auta o kolejne 50 mm.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-21 07:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ciag-dalszy-elektrycznej-ewolucji-Porsche

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt