Dacia wprowadza do sprzedaży limitowaną serię Dustera

Rozmiar tesktu A A A
-
Dacia wprowadza do sprzedaży limitowaną serię Dustera
Model Duster rumuńskiego producenta samochodów Duster dostępny będzie w limitowanej serii BlackShadow. SUV w tej specjalnie przygotowanej wersji kosztować będzie od 52 600 zł. Modyfikacje nadwozia mają podkreślić miejskie zastosowanie rumuńskiego SUV-a. Oprócz zmian zewnętrznych, samochód otrzyma także bogate wyposażenie jak na swoją klasę. W jego skład wchodzą miedzy innymi klimatyzacja manualna, nawigacja z 7" dotykowym ekranem z możliwością bezprzewodowego podłączenia telefonu poprzez Bluetooth, kierownica obszyta skórą jak też elektrycznie sterowane przednie szyby. Na zewnątrz nowy świeży wygląd limitowanej serii nadają między innymi 16" czarne aluminiowe felgi jak też obudowy lusterek oraz atrapa chłodnicy w lśniącej czerni. Do tego dochodzą ekonomiczne i zarazem dynamiczne jednostki napędowe z opcją przenoszenia siły na wszystkie cztery koła.


Fot. Dacia

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-04 18:32:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dacia-wprowadza-do-sprzedazy-limitowana-serie-Dustera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt