Daniel Ricciardo z pierwszą wygraną w tym sezonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Daniel Ricciardo z pierwszą wygraną w tym sezonie
W niedzielę odbył się trzeci wyścig aktualnego sezony Formuły 1. Faworytem GP Chin był Niemiec, zwycięzca obu pozostałych wyścigów, Sebastian Vettel. Jednak pech chciał, a dokładniej kolizja spowodowane przez Max Verstappen. Kolegę z zespoły Daniela Ricciardo, że Vettel znalazł się finalnie dopiero na ósmym miejscu. Jako pierwszy na mecie znalazł się pochodzący z Australii kierowca Red Bull Daniel Ricciardo. Pozostałe miejsca na podium zajęli Valterii Bottas jako drugi oraz Kimi Raikkonen jako trzeci. Najgroźniejszy rywal Sebastaina Vettel, Lewis Hamilton znalazł się tylko na czwartym miejscu. Zespół Roberta Kubicy, nadal nie jest w stanie poradzić sobie z nowym bolidem i z tego powodu jest jedynym zespołem bez zdobytego puntu w tym sezonie. Po uzyskanych wynikach nic nie wskazuje aby miało to się zmienić w najbliższym czasie. W klasyfikacji generalnej nadal prowadzi Sebastian Vettel, który na koncie ma 54 punktów. Przewaga nad Lewis Hamiltonem zmalała do 9 punktów, a więc kierowca z Wielkiej Brytanii ma na koncie 45 punktów. Trzecie miejsce na podium zajmuje drugi kierowca Mercedesa Valtterii Bottas. Bez punktów w klasyfikacji generalnej pozostaje aktualnie 6 kierowców. Kolejny wyścig zaplanowany jest na weekend na koniec miesiąca w Azerbejdżanie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-16 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Daniel-Ricciardo-z-pierwsza-wygrana-w-tym-sezonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt