Nowa odsłona Lexus NX zaprezentowana

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa odsłona Lexus NX zaprezentowana
Na targach w Szanghaju odbyła się premiera najnowszej odsłony modelu Lexus NX. Auto dysponuje lekkimi modyfikacjami nadwozia oraz dużymi technologicznymi, które można znaleźć głównie wewnątrz auta. Tam też zaszły największe zmiany wizualne, które raz jeszcze podkreślają sportowe i luksusowe oblicze samochodu. Pod maską Lexus NX nie zajdą zmiany. Nadal podstawową jednostką będzie dwulitrowy turbodoładowany i ekonomiczny silnik benzynowy. Zaś najmocniejszy silnik wspierany przez układ hybrydowy będzie 2.5 litrowa jednostka benzynowa.


Fot. Lexus

Zmiany jakie zaszły w nadwoziu modelu Lexus NX można nazwać kosmetycznymi. Najbardziej rzucającymi się w oczy to nowe 18 calowe felgi jak też zmodyfikowana struktura atrapy chłodnicy. Z tych mniej widocznych to lekkie obniżenie tylnego zderzaka oraz lekko powiększone rury wydechowe. Styliści Lexusa postarali się także bardziej wydobyć literkę L z ledowych świateł do jazdy dziennej. Auto wyposażone zostało ponadto w czujnik wbudowany w tylnym zderzaku pozwalające na otwieranie bagażnika poprzez prosty ruch nogą.

Fot. Lexus

Wsiadając do nowego Lexus NX zauważyć można nowy większy aż o 3,3 cala dotykowy monitor, który ma teraz przekątną 10,3 cala. Do tego dochodzi odmieniona stylizacja w której raz jeszcze podkreślono sportową duszę modelu bez utraty wysokiego poziomu komfortu i luksusu. W nowej odsłonie modelu Lexus NX, wszystkie przyciski, klamki od wnętrza oraz gałka zmiany biegów wykończone są metalem w satynowym wykończeniu. Zmienione zostało także położenie portów USB, a ich moc wzrosła, tak aby zapewnić szybsze ładowanie telefonów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-20 09:42:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-odslona-Lexus-NX-zaprezentowana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt