Limitowana SEAT Leon CUPRA R w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana SEAT Leon CUPRA R w sprzedaży
SEAT Leon CUPRA R oferowana będzie tylko w limitowanej serii 799 samochodów. Auto wyróżnia bardzo mocna jednostka napędowa. Z dwulitrowej benzynowej jednostki SEAT wydobył aż 310 KM. Jednostka oferowana jest zarówno z sześciobiegową manualną przekładnią lub 7 biegową automatyczną DSG jednak w tej wersji auto słabnie o 10 KM. Wobec tradycyjnej wersji SEAT Leon CUPRA R posiada większy aż o 12,5 % docisk.


Fot. SEAT

Co raz jeszcze poprawia jego właściwości jezdne. Nie jest to jednak jedyny wyróżniający samochód element. Najbardziej sportowa odmiana SEAT Leon otrzymała także swój ą indywidualną kolorystyczną barwę. Kolorem przewodnim elementów to miedziany. Samochód w wersji z manualną przekładnią kosztować będzie od 182 100 zł, za słabszą wersję z automatyczną skrzynią DSG zapłacić będzie trzeba od 187 500 zł.

Fot. SEAT

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-17 15:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-SEAT-Leon-CUPRA-R-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt