Vitara w nowej odsłonie zawitała Polskie salony

Rozmiar tesktu A A A
-
Vitara w nowej odsłonie zawitała Polskie salony
Długo wyczekiwana odsłona nowej Vitary, w końcu trafiła do polskich salonów po swojej premierze w Paryżu poprzedniego roku. Ceny Vitary z napędem na przednią oś będzie zaczynać się od 61 900 zł. Za podstawową wersję wyposażoną w przełożenie mocy na dwie osie oraz zaawansowanym system ALLGRIP należy przygotować 69 900 zł.


Fot. Suzuki

Nowa Vitara łączy w sobie atrakcyjny design z użytkowym charakterem samochodu. Niestety japoński samochód wobec swojego poprzednika stracił na swojej offroadowej posturze, kładąc mocniejszy nacisk na stylizacyjne rozwiązania, stał się bardziej grzeczny. Zabieg ten zaowocował jednak bardziej komfortowym i użytecznym wnętrzem. Dzięki temu samochód posiada bogate wyposażenie multimedialne.

Fot. Suzuki

Technologicznie nowa Vitara wróciła do aktualnych trendów. Znakiem tego na pewno jest duży dotykowy ekran w centralnej części konsoli, który służy po jednej stronie jako nawigacja, a w pozostałej części jako system multimedialny. Dzięki zastosowania bluetooth można także prowadzić rozmowy bez potrzeby trzymania telefonu, jak też zawartość mobilnego urządzenia wyświetlać na centralnym ekranie.

Fot. Suzuki

Nowe rozwiązania w formie bezpieczeństwa, także znalazły swoje miejsce w nowej Vitara. Oprócz siedmiu poduszek powietrznych licznych podstawowych pasywnych rozwiązań wpływające na bezpieczeństwo pasywne, jak też aktywne znalazły się takie rozwiązania jak aktywny tempomat, system radar break zapobiegające kolizją w niskich prędkościach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-05 16:38:24
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Vitara-w-nowej-odslonie-zawitala-Polskie-salony

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt