Dni otwarte w Hyundai z okazji nowego modeli i30

Rozmiar tesktu A A A
-
Dni otwarte w Hyundai z okazji nowego modeli i30
Do oferty koreańskiego producenta wchodzi nowy model Hyundai i30. Z tej okazji w ten weekend , 24 - 26 marca obowiązywać będą dni otwarte w salonach koreańskiej marki. Co za tym idzie masa promocji i innych korzyści finansowych aby zakupić najnowszą generację kompaktowego modelu i stać się jednym z pierwszych właścicieli. Jak na razie w ofercie znajdzie się wyłącznie model w nadwoziu hatchback. Do końca roku w salonach Hyundai zobaczymy jeszcze wersję kombi oraz najbardziej sportową odmianę nowego kompaktowego modelu Hyundai. Na początku następnego roku rodzina i30 będzie już kompletna wraz z wprowadzeniem do sprzedaży modelu w nadwoziu Fastback.


Fot. Hyundai

Atrakcyjny wygląd oraz wysokiej jakości wykonanie idzie wraz z ceną. Hyundai mimo zmiany generacyjnej nie zmienił ceny wobec najpopularniejszej wersji z poprzedniej generacji auta. Model Hyundai i30 w wersji wyposażeniowej Classic+ wraz z silnikiem 1.4 MPI o mocy 100 KM będzie nadal kosztować 65 700 zł. Samochód wobec poprzedniej generacji otrzymał wiele dodatkowych systemów poprawiające bezpieczeństwo auto. Ponadto auto wykonane zostało w 52% ze stali wysokiej wytrzymałości. Decydując się na zakup auta podczas dni otwartych klienci mogą liczyć na promocyjne ubezpieczenie, atrakcyjne finansowanie oraz wyposażenie dodatkowe w cenie nowego Hyundai i30. Do tego dochodzi jeszcze opcja wyposażenia samochodu w specjalne 16 calowe obręcze aluminiowe z korzyścią 1150 zł. Klienci, którzy zdecydują się na zakup limitowanej wersji Premiere mogą liczyć także na atrakcyjne upusty cenowe.

Lista salonów, które biorą udział w akcji można znaleźć na stronie producenta Hyundai.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-21 12:23:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dni-otwarte-w-Hyundai-z-okazji-nowego-modeli-i30

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt