Promocja na pożegnanie popularnej jednostki T6

Rozmiar tesktu A A A
-
Promocja na pożegnanie popularnej jednostki T6
Volvo już od jakiegoś czasu porzuciła silniki o dużej pojemności. Z roku na rok zaczęły znikać jednostki, które nie spełniały bardziej ekologicznego wizerunku marki. Teraz nadszedł czas na trzy litrową T6. Jednostka ta wykorzystana została między innymi do specjalnej wersji Polestar o mocy 350 KM. Bardziej znane wykorzystanie tego silnika miało miejsce na początku 2013 roku w specjalnej 500 konnej wersji. Możliwości, osiągi i właściwości jezdne zawstydzały niemiecką konkurencję.


Fot. Volvo

Poprzedniej generacji trzy litrowy silnik o mocy 304 koni zastąpiony zostanie przez nową dwulitrową 320 konną jednostkę z wykorzystaniem tylko czterech cylindrów. Promocyjna T6 starej generacji dostępna będzie wyłącznie w sedanie rodziny 60. Moc przekazywana będzie na wszystkie cztery koła. Za odpowiednie przełożenie będzie odpowiadać automatyczna skrzynia biegów. Samochód w promocyjnej cenie dostępny będzie także w wersji z silnikiem Polestar, którego moc wynosi 329 KM. Dodatkowo samochód będzie posiadało wersję wyposażeniową Summum oraz elementy dostępne wyłącznie w R-Design.

Fot. Volvo

Mimo, że samochód nie będzie posiadał oznaczenia Polestar otrzyma charakterystyczny dla tych samochodów błękitny niebieski lakier. Elegancje nadwozie osadzone zostanie na sportowych 19 calowych felgach. Wnętrze będzie czarować nie tylko eleganckim wyposażeniem, ale także prawdziwym sportowym duchem. Przyspieszenie 5,7 sekund zobowiązuje do odpowiedniego wystroju. Za dobre trzymanie na zakrętach posłużą kubełkowe siedzenia. Samochód w wersji z tuningowanym silnikiem Polestar będzie kosztować 254 800 zł. Samochody w najwyższej konfiguracji silnika trafi wyłącznie 25 sztuk.

Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-15 21:26:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Promocja-na-pozegnanie-popularnej-jednostki-T6

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt