Ford prezentuje nowego KA z plusem

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford prezentuje nowego KA z plusem
Ford KA, to najmniejszy samochód obok Fiesty w ofercie amerykańskiego producenta. Teraz Ford udostępnił pierwsze informacje na temat 5 drzwiowej odsłony tego nie liczącego nawet 4m długości pojazdu. Mimo nie dużych wymiarów, Ford KA+ ma być bardzo pakowny, pomóc w tym mają mu dodatkowe 21 schowków. W przeciwieństwie do aktualnie sprzedawanego modelu oferta jednostek napędowych będzie większa, a silniki mocniejsze. Nowe zmodernizowane zawieszenie w Fordzie KA+ poprawić ma do tego jeszcze raz jego zwrotność oraz właściwości jezdne. Samochód na żywo najprawdopodobniej będzie można zobaczyć po raz pierwszy w Paryżu.


Fot. Ford

Ford KA+ na rynku dostępny będzie teraz w opcji z dwiema jednostkami. Podstawowym silnikiem czterocylindrowym będzie jednostka Ti-VCT o pojemności 1.2l oraz 70 KM mocy. Drugi dostępny silnik będzie konstrukcją bliźniacza, tyle że z mocą wynoszącą 85 KM. Podstawowa pojemność bagażnika wynosi 270l, jednak dzięki dodatkowym 21 schowkom nowy Ford KA+ staje się jeszcze bardziej pakowny. Najmniejszy Ford ma także pod kątem multimedialności nie odbiegać od swoich większych braci. Nawigacja, komunikacja oraz łączność z urządzeniami mobilnymi ma być proste i intuicyjne.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-08 09:02:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-prezentuje-nowego-KA-z-plusem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt