Skoda Karoq po prezentacji

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Karoq po prezentacji
Czeski producent Skoda, zaprezentował dzisiaj w Sztokholmie swój najnowszy model Skoda Karoq. Auto będzie liczyć 4,382m długości przy 1,841m szerokości oraz 1,605m wysokości. Tymi wymiarami nowość Skody idealnie wpasowuje się w jeden z najszybciej rosnących rynków nowych aut nie tylko w Europie. Skoda Karoq już na start oferowany będzie z jedną z w sumie pięciu jednostek napędowych. Trzy będą wysokoprężne, a dwa pozostałe benzynowe. Na wyposażeniu znajdzie się także opcjonalny napęd na wszystkie cztery koła. Do tego dochodzi szereg stylowych rozwiązań, korzystające z najnowszych technologi. Takie jak LEDowe oświetlenie do jazdy dziennej, czy nawet reflektory oraz tylne światła wykonane w tej technologi. Co przyczynia się nie tylko do lepszej widoczności, ale także oszczędności. Dobre prowadzenie oraz wysoki poziom komfortu podczas podróżowania zapewni rozstaw osi, który wynosi 2.638m ( 2.630 w przypadku napędu na cztery koła ). Auto na rynek trafi w ostatnim kwartale tego roku. Swój pierwszy pokaz na dużą skalę samochód zaliczy najprawdopodobniej podczas targów we Frankfurcie.


Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-18 23:17:46
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Karoq-po-prezentacji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

© 2010 - 2018 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochďód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatnoďż˝ci|Kontakt
aaaa