Nissan Qashqai i Nissan X-Trail walczą o segment premium

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Qashqai i Nissan X-Trail walczą o segment premium
Podczas targów w Genewie japońska marka Nissan zaprezentowała dwie koncepcyjne wersji swoich bestsellerów. Nissan Qashqai oraz Nissan X-Trail przedstawione zostały w wersjach Premium. Samochody wyróżniają się spośród swoich tradycyjnych dostępnych odmian bardziej ekskluzywnym unikatowym wyposażeniem oraz zmodyfikowanym wyglądem nadwozia. Oba modele zostały przy tym odpowiednio dostosowane do swojej grupy docelowej. Nissan Qashqai to samochód dla osoby spędzający swój czas głównie w Europejskich metropoliach, lubiący wygodę i luksus. Nissan X-Trail stanowi przeciwieństwo, jego grupa docelowa to osoby które preferują poruszanie się poza miastem. Wolą jeździć po bezdrożach szukać przygód.


Fot. Nissan

Koncepcyjny Nissan Qashqai Premium Concept wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. Samochód polakierowany został w czarnym matowym kolorze. Elementy nadwozia takie jak łuki nadkoli, dolne krawędzie szyb, oprawy reflektorów czy też relingi dachowe utrzymane zostały miedziano złotym kolorze. Kontrastujące z elementy z kolorystyką nadwozia nadają całej konstrukcji dynamiki oraz ekstrawagancji. Za nutę ekskluzywności odpowiadają duże jak na ten model 20” felgi. Wnętrze samochodu prezentuje się tak samo ekskluzywnie jak nadwozie. Obszycia foteli ze czarnej skóry nappa, nadają nie tylko wyglądu, ale także wysokie poczucie komfortu. Kolejne podobieństwo nadwoza z wnętrzem to wykorzystanie miedziowo złotej kolorystyki w wyróżnieniu poszczególnych elementów.

Fot. Nissan

Drugi koncepcyjny Nissan X-Trail Premium Concecpt tak jak jego mniejszy brat wyróżnia się wyjątkowym nadwoziem oraz jeszcze bardziej komfortowym wnętrzem. Na zewnętrza bryła samochodu utrzymana została w białej matowej kolorystyce. Jedynie maska samochodu, która pokryta została włóknem węglowym otrzymała czarno matowy lakier. Także w tym modelu mamy wykorzystany miedziano złoty kolor, jednak w dużo mniejszych proporcjach. W Nissan X-Trail Premium Concept znalazł się on wyłącznie przedniej osłonie samochodu i dolnej krawędzi nadwozia.. Tak jak Nissan Qashqai tak też Nissan X-Trail osadzony został na dużych 20” felgach. Wnętrze prezentuje się jeszcze bardziej ekskluzywnie. Zastosowane dwa rodzaje skór czarnej oraz przypalonego brązu dodają prestiżu. Dodatkowego szyku wnętrzu dają miedziano złote przeszycia foteli. Wykończenia wnętrza wykonane zostały z włókna węglowego oraz matowego chromu. Dzięki temu wnętrze prezentuje się zarówno sportowo jak też ekskluzywnie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-08 22:23:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Qashqai-i-Nissan-X-Trail-walcza-o-segment-premium

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt