Nowy niemiecki Crossover Opel Crossland X za 59 950 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy niemiecki Crossover Opel Crossland X za 59 950 zł
Do sprzedaży trafia kolejny model Opla. Po takich autach jak Opel Insignia Grant Sport i Opel Insignia Sports Tourer będzie teraz zamówić Opel Crossland X. Auto swoja premierę Polską miało w Warszawie 10 marca, a więc tuż po światowej w Genewie. Nowy wyżej zawieszony crossover oferowany będzie w cenie od 59 950 zł. Podstawową jednostką w tym modelu będzie nowy silnik o pojemności 1.2l i mocy 81 KM. Ponadto oferta obejmować będzie jeszcze cztery inne jednostki napędowe. Z czego nowy 1.2l silnik dostępny będzie w trzech wariantach mocy 81 KM, 110 KM oraz 130 KM. Nowy niemiecki crossover Opel Crossland X oferowany będzie ponadto jeszcze z dwoma silnikami wysokoprężnymi. Tutaj mamy do czynienia z tą samą kombinację jak w przypadku benzynowej jednostki, jeden silnik o różnych mocach. Jednostka wysokoprężna 1.6l będzie posiadać 99 KM albo 120 KM mocy. Za dwóch pierwszych benzynowych jednostek, której przekładania posiada pięć biegów, każda wyposażona została w manualną przekładnię z sześcioma przełożeniami. Nowa oferta w salonach Opla będzie także bardzo dobrze skomunikowana, mimo licznych ograniczeń wynikających z braków na naszym rynku. Samochody posiadają pełną integrację z telefonami opartymi o systemy Android oraz iOS. Dodatkowo usługa Opel OnStar należy do wyposażenia standardowego od wersji modelu Enjoy. Dla posiadaczy telefonów z ładowaniem indukcyjnym istnieje opcjonalne wyposażenie umożliwiające korzystanie z tej funkcji także w samochodzie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-19 11:36:48
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-niemiecki-Crossover-Opel-Crossland-X-za-59-950-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt