Prawdziwy Amerykański samochód z premierą w Europie

Rozmiar tesktu A A A
-
Prawdziwy Amerykański samochód z premierą w Europie
Tego roczne Targi IAA we Frankfurcie przyniosły światu motoryzacyjnemu wiele nowych i fascynujących debiutów. Jednak nie wszystkie mają taką samą wagę. W przypadku marki Chevrolet, jego wyłącznie kojarzącym się z nowym światem model Camaro, świętował swoją światową premierę na Starym Kontynencie.
Głównymi modyfikacjami wizualnymi, które od razu wpadają w oczy, są nowe tylne lampy. Kolejna zmiana, jednak już mniej inwazyjna, to poprawieniu uległy przednie światła oraz wymieniony został grill. Mimo, że zmiany w ogólnej bryle pojazdu nie są aż tak widoczne, bardzo pozytywnie odznaczyły się na poziomie aerodynamiki samochodu.

Pod maską nowego Camaro zasiadła ponownie 6,2-litrowa jednostka V8 o mocy 432KM i momencie obrotowym wynoszącym 569 Nm, co łącznie zapewnia odpowiedni docisk do siedzenia. W przypadku wersji manualnej, czas potrzebny do pierwszej 100 wynosi 5,2 sekund. Wersja z automatyczną skrzynią biegów potrzebuje 0,2 sekund więcej.Dla usprawnienia wsiadania oraz uruchamiania samochodu, dodany został system bez-kluczykowej obsługi. Przy czym druga z opcji dostępna jest wyłącznie w wersji z automatyczną skrzynią biegów, zaś obie mogą dodatkowo zostać uposażone w skórzane siedzenia Recaro. Kolejnym dużym atutem nowej generacji Camaro jest nowy przepracowany system MyLink. Nie tylko będzie on służył jako zwykłe radio, ale także do zarządzania wszystkimi multimediami samochodu.

Ceny nowych Camaro z twardym dachem będą zaczynać się od 219 990 zł, zaś wersja kabriolet z miękkim, z materiału już od 244 990 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-09-24 23:27:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Prawdziwy-Amerykanski-samochod-z-premiera-w-Europie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt