Średnia klasa Audi z nową dynamiczną odmianą

Rozmiar tesktu A A A
-
Średnia klasa Audi z nową dynamiczną odmianą
W 2007 roku w ofercie Audi pokazał się nowy model A5 i S5 w wersji nadwozia Coupe. Teraz po 9 latach nadszedł czas na nową odsłonę tego sportowego auta niemieckiego producenta premium. Model charakteryzuje się długą przednią maską i atletyczną stylistyką. Cały design nadwozia podkreślane jest przez najnowsze technologiczne rozwiązania oświetlenia, które raz jeszcze wprowadzają dynamikę oraz elegancje do całej zewnętrznej konstrukcji samochodu. Jeszcze bardziej sportowych emocji zapewnia dodatkowo wersja S5 nowego średniej klasy Audi.


Fot. Audi

Za odpowiednią dynamikę fizyczną nowego modelu Audi odpowiadają nowe jednostki napędowe, których moc rozpoczyna się od 150 KM w turbodoładowanej jednostki benzynowej TFSI o pojemności 1.4l. Kończąc na 3.0l silniku TSFI o mocy 354 KM w przypadku sportowej odmiany modelu S5 z napędem na wszystkie cztery koła. Pozostała oferta jednostek benzynowych to 2.0 TFSI 190 KM, 2.0 TFSI 252 KM. Pod maską nowego A5 Coupe dostępne będą także jednostki wysokoprężne ich oferta wygląda następująco: 2.0 TDI 190 KM, 3.0 TDI 218 KM i 3.0 TDI 286 KM.

Fot. Audi

Do nowego A5 i S5 zawitały także najnowsze technologie w zakresie bezpieczeństwa, łączności oraz multimedialności. Najwyższa opcja audio przygotowana została przez firmę Bang & Olufsen Sound System zapewniające doznania muzyczne najwyższej klasy. Dzięki pełnej integracji telefonów wyposażone w systemy Android i iOS, sterowania telefonami poprzez samochód dzięki komendom głosowym lub gestami staje się dziecinie proste i nie wymaga odwracania uwagi od ulicy. Do tego dochodzi także stały dostęp do internetu oraz funkcja routera, dzięki czemu każdy z użytkowników może cieszyć się dostępem do cyberprzestrzeni w jakości LTE. Nad bezpieczeństwem pasażerów oraz osób postronnych czuwać będą najnowszej generacji systemy aktywnego bezpieczeństwa.

Fot. Audi

Najnowszy samochód niemieckiego koncernu Audi można było już podziwiać w Polsce podczas targów Fleet Market 2016 w Warszawie. Auto nie tylko prezentuje się dynamicznie wewnątrz zyskało dużo miejsca dla wszystkich pasażerów. Do tego oferuje nową jakość komfortu znaną raczej z wyżej pozycjonowanych model tej marki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-05 08:47:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Srednia-klasa-Audi-z-nowa-dynawiczna-odmiana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt