Opel Zafira w nowej lepszej cenie oraz z OnStar

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Zafira w nowej lepszej cenie oraz z OnStar
W ofercie Opla pojawia się kolejny samochód, który dołącza do grona pojazdów dostępnych w innowacyjny system OnStar. Dodatkowo Zafira w wersji Enjoy z jednostką benzynową o pojemności 1.4l o mocy 120 KM dostępna będzie teraz w niższej cenie. Podstawowa wersja samochodu dzięki temu będzie kosztować tylko 76 250 zł. Na wyposażeniu standardowym Zafiry znajduje się między innymi manualna klimatyzacja, kierownica pokryta skórą czy też radio serii 300 CD mp3.


Fot. Opel

System OnStar w Zafirze dostępny będzie w standardzie od wersji wyposażeniowej Cosmo, czyli najwyższej. Za najtańszy model w takiej konfiguracji należy zapłacić 104 150. Model dostępny jest wtedy z silnikiem wysokoprężnym 2.0 CDTi o mocy 170 KM i systemem Start/Stop. System OnStar oprócz swoim dodatkowym usługą zamienia samochód w bezprzewodowy punkt dostępowy. Do którego będzie można podłączyć nawet do 7 urządzeń i korzystać z sieci WiFi. Internet w takim zestawieniu działa z prędkością 4G/LTE.

Fot. Opel

Najwyższa wersja wyposażeniowa Zafiry standardowo wyposażona jest w system siedzeń Flex7. Dzięki temu szybko można zwiększyć pojemność bagażnika lub zwiększyć ilość miejsc do siedmiu. Samochód dostępny jest także z systemem OpelEye, rozwiązanie które aktywnie wspiera kierowcę i w razie niebezpieczeństwa. W skład OpelEye wchodzą takie systemy jak monitorowanie martwego punktu, monitorowanie pasa ruchu oraz ewentualne automatyczne hamowanie samochodu jak też rozpoznawanie znaków drogowych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-27 22:30:05
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Zafira-w-nowej-lepszej-cenie-oraz-z-OnStar

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt