Międzynarodowy sukces Smarta, 2015 ma być jeszcze lepszy

Rozmiar tesktu A A A
-
Międzynarodowy sukces Smarta, 2015 ma być jeszcze lepszy
Mimo że oferta marki Smart ogranicza się na dwa samochodu, pozazdrościć mogą ilości sprzedanych modeli nie jedni z większym portfolio. Pod koniec 2014 roku na rynek weszły nowe generacje dwóch modeli Smart ForTwo oraz ForFour. O ile pierwszy nie uległ mocnej zmiany profilu, drugi z modeli porzucił swoje nadwozie aby stać się przedłużoną wersją ForTwo.


Fot. Smart

Samochody niemieckiej marki cieszą się przede wszystkim na rynkach zachodnich, gdzie w miastach jest bardzo mało miejsca, a jakoś trzeba się poruszać. Za bardzo dobry wynik w tym roku odpowiada także chiński rynek, który po USA stał się drugim największym obszarem zbytu dla Smarta.

Fot. Smart

W marcu 2015 roku pojawi się Smart z nowymi silnikami, ale także co jest całkowitą nowością w tym segmencie dwu sprzęgłową automatyczną skrzynią biegów. Nowe rozwiązania mają przyczynić się do przyciągnięcia kolejnych klientów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-01-06 02:38:28
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Miedzynarodowy-sukces-Smarta--2015-ma-byc-jeszcze-lepszy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt