Fiat stawia wszystko na jedną kartę, nowa 500

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat stawia wszystko na jedną kartę, nowa 500
Fiat już od wielu lat zaczyna coraz bardziej odstawać od konkurencji. Przed kryzysem i zakupem amerykańskiego Chryslera, jeszcze od czasu do czasu wprowadzała nowe modele z prawie wszystkich segmentów. Po premierze pierwszej 500 inne modele nie miały już większego znaczenia w polityce modelowej włoskiego producenta.


Fot. Fiat

Europa wychodzi z kryzysu i rezygnuje z małych ultra oszczędnych samochodów. O ile oszczędność jeszcze ma jakieś znaczenie to mały samochód już nie tak bardzo. Nowy model z rodziny 500 z dodatkiem X to chyba nic innego jak próba ratowania tego nie najlepszego planu, jaki został podjęty przez rząd Fiata w latach kryzysu.

Fot. Fiat

Nowa 500X jak widać na zdjęciach to 5 drzwiowy Crossover, który swoją posturą bardziej przypomina Jeepa Renegade, aniżeli nowy samochód. Aktualnie w ofercie Fiata znajduje się już 5 odmian tego samochodu, czy 6 jest potrzebna, nie lepiej poświęcić czas i pieniądze na nowe Puntu lub też przywrócenie modelu bravo.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-09-14 14:03:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-stawia-wszystko-na-jedna-karte--nowa-500

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt