Passat Alltrack dojechał do polskich salonów

Rozmiar tesktu A A A
-
Passat Alltrack dojechał do polskich salonów
Od grudnia w ofercie niemieckiego producenta Volkswagen, pojawił się nowy samochód. Passat Alltrack, model który ma zapewnić większą wolność wobec swoich tradycyjnych odmian. W ofercie samochodu dostępne będą jednostki których moc sięgać będzie od 150 KM do 240 KM. Volkswagen wycenił samochód w swojej podstawowej wersji na 147 590 zł. Obejmuje ona między innymi silnik TDI o pojemności 2.0l z mocą 150 KM. Samochód posiada także bardzo bogate wyposażenie. Wszystkie wersje będą miały napęd na cztery koła 4 MOTION. Zwiększony prześwit o 27,5 mm oraz ochronne dodatki wzdłuż dolnej krawędzi nadwozia nie tylko bardzo dobrze wyglądają. Nadając pojazdu bardziej okazałej oraz terenowej postury. Mają one także pozwolić na opuszczenie utwardzonej drogi.


Fot. Volkswagen

Nowy Volkswagen Passat Alltrack, to kolejna odmiana niemieckiego przedstawiciela segmentu D. Samochód został zbudowany na nadwoziu wersji Variant, co zapewnia dobry i znajomy wygląd w tym segmencie samochodów. Co jednak ważniejsze bardzo dużo przestrzeni. Całkowity prześwit wynoszący 17,4 cm wraz z napędem na cztery koła oraz mocnymi jednostkami zaczynającymi się od 150 KM. Pozwolą na opuszczenie utwardzonej drogi i swobodne poruszanie się po bardziej naturalny trasach.

Fot. Volkswagen

W tej wersji jednego z najpopularniejszych samochodów niemieckiej marki nie zabraknie także zaawansowanych miejskich systemów. Oprócz rozwiązania, które na bieżąco monitoruje otoczenie i w razie braku reakcji kierowcy wykonuje hamowanie. Dostępne będą także ułatwiające w codzienności rozwiązania. W opcjonalnej ofercie Passata Alltrack znajdą się systemy ułatwiający parkowanie samochodu z przyczepą lub w przypadku bez rozwiązanie wykonujący ten manewr automatycznie.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-07 23:14:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Passat-Alltrack-dojechal-do-polskich-salonow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt