Największa impreza rajdowa w Polsce już w czerwcu

Rozmiar tesktu A A A
-
Największa impreza rajdowa w Polsce już w czerwcu
Już pod koniec czerwca elita ERC spotka się w Polsce ( Mikołajki i okolice ) podczas 76. Rajdu Polski. Impreza odbędzie się dokładnie w dniach od 28 do 30 czerwca tego roku. W serii tej prowadzi aktualnie kierowca z Polski Lukasz Habaj ( Skoda Fabia R5 ), dla którego rywalizacja w ojczyźnie będzie szansą na rozbudowę prowadzenia w tego rocznej klasyfikacji kierowców serii ERC. W sumie kierowcy pokonają przeszło 200 km. Dla kibiców zorganizowanych zostało w sumie 33 stref, do nich prowadzić będzie kilkaset tabliczek i będą one specjalnie wyznaczone. Wszystkie strefy będą miały instalacje sanitarne, a na niektórych znajdować będzie się miejsce na kemping. Cena podstawowego bilety Rally Pass obniżony został do 89 zł Za Rally Pass Silver, który uprawnia dostępna na wszystkie odcinki specjalne w tym Super OS w Arenie kosztuje 119 zł. Najdroższy bilet Rally Pass Platinum VIP kosztuje 399 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-14 13:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Najwieksza-impreza-rajdowa-w-Polsce-juz-w-czerwcu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt